Kurzy pre školy

Milý rodičia aj napriek súčasnej pandemickej situácií sa Lyžiarska škola ASA bude snažiť organizovať lyžiarske kurzy pre materské školy ako každý rok.

Bezpochyby, bezpečnosť je na prvom mieste. Veríme, že situácia ohľadom Koronavírusu bude povoľovať aby si deti mohli naplno užívať lyžiarske aktivity na čerstvom horskom vzduchu,  ktoré sú momentálne tak potrebné pre ich fyzickú ako aj psychickú pohodu. Snažíme sa prispôsobiť daným okolnostiam a robíme všetko preto aby kurzy prebehli v čo najideálnejších podmienkach v závislosti od epidemiologickým nariadení a vyhlášok.

 

Lyžiarske kurzy vedú profesionálni inštruktori s bohatými skúsenosťami nie len zo Slovenska, ale aj zo zahraničia, čo garantuje 100% úspech dieťaťa. Lyžiarska škola ASA je členom Únie lyžiarských a snowboardových škôl Slovenska a naši inštruktori sa dokážu prispôsobiť pracovať aj v súčasnej situácií bez negatívneho vplyvu na efektivitu výuky. Na jedného inštruktora pripadá max. 5 detí, ktoré sú rozdelené do skupín podľa úrovne ich lyžovania, tak aby bola skupinka čo najviac homogénna a prístup k dieťaťu čo najindividuálnejší.  

Žiaci takto dostávajú príležitosť zúčastniť sa kurzu a učiť sa /zdokonaľovať sa za oveľa nižšie ceny ako pri bežných lekciách v lyžiarskej škole.  V cene je vždy zahrnutá doprava do strediska, skipass, inštruktor, diplom a kartička lyžiara. Sumu ešte netreba uhrádzať, stačí ak sa predbežne prihlásite a my Vás budeme následne kontaktovať ohľadom bližších informácií. V registračnom formulári, prosím uvedte meno dieťaťa, vek/ročník, názov škôlky, kontakt.

        Prihlásiť dieťa na kurz v materskej škôlke TU


Lyžiarska škola ASA ponúka pre materské, základné a stredné školy lyžiarske/snowboardové kurzy, ktoré vedú profesionálni inštruktori s bohatými skúsenosťami nie len zo Slovenska, ale aj zo zahraničia čo je zárukou kvality výuky a škola je členom Únie lyžiarských a snowboardových škôl Slovenska. Naši inštruktori dokážu zvládnuť, prispôsobiť a pracovať aj s väčším počtom osôb v jednej skupine bez negatívneho vplyvu na efektivitu výuky. Študenti a žiaci si takto môžu dovoliť a dostávajú príležitosť zúčastniť sa kurzu a k službám profesionálneho inštruktora za oveľa nižšie ceny ako pri bežných lekciách v lyžiarskej škole.

ZOBRAZIŤ KATALÓG


Zabezpečíme, poradíme alebo pomôžeme pri:

  • organizovaní vášho lyžiarskeho / snowboardového kurzu,
  • výbere strediska, ubytovania, ceny lístkov, inštruktorov a zdravotníka,
  • vieme dohodnúť pre vás konkrétne zľavy a kalkulácie,
  • zostavení denného programu, organizovaní pretekov a súťaží,
  • od naších inštruktorov získate profesionálny prístup s bohatými skúsenosťami,
  • váš kurz doplníme o zaujímave, odborné a praktické prezentácie - prednášky s odborníkmi danej témy, kde máte na výber z rôznych oblastí (ako napr. prvá pomoc a záchrana v horách, bezpečnosť a pravidlá na snehu a na horách, lavíny, "snow code" a pod.)

Ak máte ďalšie otázky alebo vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi odpovieme, poradíme.

KONTAKTUJTE NÁS